Szukasz sprawdzonej  firmy szkoleniowej?

To nie przypadek, że znajdujesz się na stronie Projektu Wiedza, gdzie czekają na Ciebie szkolenia dla profesjonalistów! Z całą pewnością wiesz doskonale jak cenna jest wiedza i jak wiele może kosztować niewiedza – szczególnie w dziedzinie prawa. Kluczem do Twojego sukcesu będzie profesjonalna firma szkoleniowa. Warszawa jest ogromnym rynkiem dla firm świadczących  usługi szkoleniowe. Skąd masz zatem wiedzieć, która z nich proponuje najlepsze specjalistyczne szkolenia?

Projekt Wiedza – specjalistyczne szkolenia dla profesjonalistów

Projekt Wiedza, to miejsce w którym znajdziesz nie tylko szkolenia twarde i warsztaty menedżerskie prowadzone przez najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie. Projekt Wiedza to przede wszystkim jakość, na którą niebagatelny wpływ ma doświadczenie osób, które ze mną współpracują. Rynek usług szkoleniowych charakteryzuje się nie tylko dużą konkurencyjnością, ale także różnorodnością. Naszym celem jest wzbogacenie pracowników firm i instytucji w szereg nowych kompetencji. Uczymy nie tylko teorii, ale także tego, jak wykorzystać w praktyce nowo nabytą wiedzę.

Co wyróżnia nasze usługi szkoleniowe?

Szkolenia dla profesjonalistów, które znajdziesz na stronie Projektu Wiedza, charakteryzują się:

  • jakością merytoryczną, ponieważ prowadzone są przez wyśmienitych ekspertów w poszczególnych dziedzinach,
  • doskonałą organizacją, ponieważ posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie organizacji szkoleń i konferencji,
  • realną efektywnością, ponieważ szkolenia zawierają dużo elementów praktycznych i angażują uczestników do prowadzenia dyskusji i realizacji ćwiczeń,
  • kameralną atmosferą, dzięki temu, że szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, prowadzący skupia swoją uwagę na merytorycznych problemach uczestników, co znacząco poprawia komfort nauki.

Kim jestem i dlaczego organizuję specjalistyczne szkolenia?

Świadczenie usług szkoleniowych to moja największa pasja, którą rozwijam od 15 lat. Dbam o to, by być zawsze na bieżąco ze zmianami prawnymi i rynkiem szkoleniowym. Dzięki temu mogę zadbać o dopasowanie oferty do aktualnych potrzeb uczestników.

Stawiam na jakość – każde szkolenie dopracowuję w najdrobniejszych szczegółach, skupiając się zarówno na warstwie merytorycznej, jak i na zapewnieniu uczestnikom odpowiednich warunków do nauki. Firmy, z którymi współpracuję, w trakcie realizacji szkoleń zamkniętych mogą liczyć na pełen profesjonalizm i doradztwo w toku tworzenia ostatecznego kształtu planowanego szkolenia, tak aby efekt był w pełni satysfakcjonujący.