Doświadczenie ponad wszystko

Projekty na zamówienie to „mój konik”. Praca indywidualna z Klientem i organizacja szkoleń oraz konferencji według indywidualnych potrzeb zamawiającego, daje dużo satysfakcji, ale często bywa ogromnym wyzwaniem. Mogę to robić dzięki  kilkunastoletniemu doświadczeniu w pracy na rynku szkoleniowym oraz szerokiej bazie kontaktów. Współpracuję z najlepszymi ekspertami oraz sprawdzonymi hotelami i obiektami konferencyjnymi. Dzięki temu wiem, że każdy projekt – począwszy od  szkolenia, a skończywszy na konferencji dla kilkuset osób – dopnę na ostatni guzik.

Organizacja szkoleń na zamówienie

Oferujemy szkolenia wewnętrzne (szkolenia zamknięte), których program i cała organizacja, podporządkowane są konkretnym potrzebom zamawiającego. Są to swego rodzaju szkolenia „szyte na miarę”, dostosowane do aktualnych potrzeb oraz do poziomu zaawansowania pracowników. Dbamy o najwyższym poziom merytoryczny szkoleń, a znając potrzeby Twojej firmy, program warsztatów przygotowujemy tak, aby Twoje szkolenie było jak najbardziej efektywne.

Jaką przewagę mają szkolenia dedykowane?

Odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista, ponieważ otwarte szkolenie nie zastąpi szkolenia szytego na miarę, w trakcie którego realizowane są konkretnie zdefiniowane cele określone przez zamawiającego. Ogromne znaczenie mają również kwestie ekonomiczne, ponieważ koszt realizacji szkolenia zamkniętego w przeliczeniu na jednego uczestnika jest znacznie niższy, niż koszt udziału w szkoleniu otwartym.

Dlaczego warto wybrać Projekt Wiedza do organizowania szkoleń wewnętrznych?

Najważniejsze atuty organizacji szkoleń na zamówienie, które zostały przygotowane przez zespół Projektu Wiedza, to przede wszystkim:

 • kompleksowa organizacja szkolenia obejmuje nie tylko warstwę merytoryczną, ale także wszelkie kwestie logistyczne,
 • indywidualny program szkolenia, przygotowany w oparciu o analizę potrzeb Twojej firmy, służący podniesieniu kompetencji Twoich pracowników w pożądanych obszarach,
 • zajęcia prowadzone przez doświadczonych ekspertów, specjalistów w dziedzinie tematyki Twojego szkolenia,
 • większa efektywność szkolenia, dzięki warsztatowemu charakterowi zajęć,
 • obszerne drukowane materiały szkoleniowe oraz materiały podsumowujące wysyłane online,
 • potwierdzenie udziału w szkolenia w postaci drukowanego imiennego certyfikatu,
 • raport poszkoleniowy, zawierający analizę oraz ocenę efektywności przeprowadzonego szkolenia.

Organizacja konferencji na zamówienie

Chcesz zorganizować konferencję, event lub debatę i mieć pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik? Nie wiesz jak się za to zabrać, albo zwyczajnie nie masz zasobów ludzkich by podjąć się takiej organizacji? Wygląda na to, że potrzebujesz zewnętrznego Project Managera ds. organizacji konferencji, któremu zlecisz to zadanie. Nazywam się Agnieszka Rożko i zorganizuję dla Ciebie profesjonalną konferencję od A do Z. Nie toleruję półśrodków i zawsze muszę mieć pewność, że wszystko jest tak realizowane, jak oczekuje Klient. Zorganizowałam szereg dużych konferencji, dlatego wiem jak to zrobić.

Diabeł tkwi w szczegółach

Organizacja konferencji, debaty czy eventu to ogrom pracy. Na całość i końcowy efekt składa się cała gama drobiazgów, które muszą ze sobą współgrać. Przypomina to układanie puzzli z kilkuset elementów: nie można zmienić miejsca poszczególnych fragmentów układanki, nie mówiąc już o tym, że na koniec nie może pojawić się żadna dziura w obrazku, bo choćby układane zdjęcie było najpiękniejsze, to brakujący element będzie stanowił o finalnym wrażeniu.

Takimi działaniami w mojej pracy jest m.in. pomoc w przygotowaniu agendy wydarzenia (w tym zaproszenie prelegentów), opracowanie szaty graficznej wydarzenia, przygotowanie strony internetowej i materiałów promocyjno-konferencyjnych, zaproszenie wybranej grupy uczestników, realizacja działań PR, negocjacje umów z podwykonawcami (obiekt konferencyjny, prelegenci, media, obsługa fotograficzna i wideo), wszelkie prace logistyczne związane ze współpracą z centrum konferencyjnym, logistyka obsługi recepcyjnej. A to tylko wybrane elementy tej układanki! Zakres prac jest każdorazowo ustalany z Klientem, zgodnie z jego oczekiwaniami.

Przykładowe realizacje

Właśnie dlatego tak ważne jest doświadczenie w organizacji projektów na zamówienie. Poniżej znajdziesz przykładowe moje realizacje:

 • konferencja: Nowelizacja postępowania cywilnego – jak stosować nowe regulacje w praktyce, udział wzięło 380 os.
 • HR Directors Summit, udział wzięło 220 os.
 • konferencja: Nowelizacja postępowania administracyjnego – problemy z praktyki, udział wzięło 150 os.
 • Konkurs Rising Stars – Prawnicy Liderzy Jutra wraz z organizacją gali – udział wzięło 230 os.
 • Konferencja: Nowe instytucje podatkowe, udział wzięło 90 os.